Esenyurt Nakliyat Sürecini Etkilemeyecek Hatalar
esenyurt nakliyat sürecini etkilemeyecek hatalar

Esenyurt Nakliyat Sürecini Etkilemeyecek Hatalar

Esenyurt nakliyat firmaları ile bir yerden bir yere taşınırken çok sıkıntılı süreçlerden geçilmektedir. Bu süreçler esnasında bazen istenmedik durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu durumlar bazen nakliyatçılardan kaynaklı olabildiği gibi bazen de taşınacak kişiler tarafından yapılan hatalar olabilmektedir. Taşınma sırasında telaşlı olabilirsiniz fakat esenyurt nakliye firmaları ya da sizden kaynaklı olabilecek hatalar sadece sizin başınıza gelmiyor. O yüzden elinizden geldiğince soğuk kanlı bir şekilde esenyurt nakliye sürecini atlatmaya bakın. Biz burada sizin nakliyat sürecinizi olumsuz etkilemeyecek hatalardan bahsedeceğiz. İsterseniz hemen başlayalım .

Kutuları Etiketlemeyi Unuttunuz

Daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik kutuları etiketlediğiniz takdirde yeni evinizde işleriniz çok daha hızlı ilerleyecek. Fakat bunu yapmazsanız esenyurt evden eve nakliyat sürecinizi çok olumsuz etkilemez. Sadece biraz zaman kaybı ve karmaşa yaşarsınız.

Son Dakika İnsanınız

Esenyurt nakliye aracı ile taşınma öncesinde yaklaşık 3-4 hafta taşınma hazırlıkları yapmak gerekiyor. Fakat siz bu süreci hafife aldınız ve çok fazla hazırlık yapmadınız. Merak etmeyin yine de işlerinizi kısa bir zaman diliminde halledebilirsiniz. Bunun için “Esenyurt ev eşyası nakliyesi için 1 günde paketleme ipuçları “ yazımızı da okuyabailirsiniz.

Temel İhtiyaç Çantası Yapmayı Unuttunuz

Temel ihtiyaç çantası sizin yeni evinize taşındığınızda acil olara kullanabileceğiniz çantadır. Bu çanta içerisinde ilaçlarınız, tuvalet kağıdı  gibi gerekli malzemeler bulunmaktadır. Diğer eşyalar arasında kaybolmadan bunlarla temel gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Esenyurt yük taşıma firmaları gelmeden önce bunları hazırlamalısınız. Fakat bunları hazırlamasanız da çok sorun teşkil etmez. Sadece ilaçlarınıza çok dikkat ediniz. İlaçlar dışında diğer gereksinimlere bir şekilde ulaşmanın yolunu bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Esenyurt Nakliyeci Firmalara Daha Fazla Para Ödemeyi Bırakın

Yeterince Paketleme Malzemesi Kullanmıyorsunuz

Esenyurt nakliyeci gelmeden önce eşyaların güzel bir şekilde paketlenmesi gereklidir. Eşyalar arasından kırılabilir olanlarda mevcuttur. Bunları sarmak için özel dolgu malzemelerine ihtiyaç vardır. Eğer ki bunların temininde sıkıntı yaşıyorsanız evinizde bulunan havlu , çarşaf gibi malzemeleri dolgu olarak kullanabilirsiniz. Bunlar sizin eşyalarınızı kırılmaya karşı koruyacaktır.

Mutfağı Paketlemeyi En Sona Bırakıyorsunuz

Paketleme aşamasında mutfağı en sona bırakmamak gerekiyor. Ama yine de bunu yaptıysanız çözümsüz değil esenyurt nakliyeciler gelmeden önce mutfağı paketleme aşamasını hızlı bir şekilde bitirmek yine de sizin elinizde.

Taşınma Günü İşlerin Hala Bitmedi

Taşınma günü geldi ve çattı. İşler hala bitmedi ama üzülmeyin. Taşınma gününde de İstanbul esenyurt evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızı taşırken yine işlerinizi bitirebilirsiniz. Ama şunu da unutmayın. Bu size büyük bir ders olacaktır. Bir daha işlerinizi asla son güne bırakmayacaksınız.

Yukarıda sizlere esenyurt nakliyat sürecinde yapılabilecek hatalardan bahsettik. Bu hataların yapılmaması aslında sizin İstanbul evden eve nakliyat sürecinizi daha hızlı bir şekilde bitirmenizi sağlayacaktır. Bazı hatalar esenyurt nakliye fiyatları konusunda sizi biraz üzebilir. Fakat bu da yine sizin taşınma sürecinizi sonlandırmaz. Yeni bir esenyurt nakliyat sürecinde daha dikkatli olmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

KAPAT
Paylaş