Küçükçekmece Şehir İçi Nakliyat Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler
küçükçekmece şehir içi nakliyat öncesi dikkat edilmesi gerekenler

Küçükçekmece Şehir İçi Nakliyat Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Küçükçekmece şehir içi nakliyat öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri adım adım anlatmaya çalışacağız. Burada anlatılanları uyguladığınız takdirde daha az problemle karşılaşmış olacaksınız.Çok fazla uzatmadan isterseniz hemen maddelere başlayalım.

Küçükçekmece Nakliyat Firması Güvenilir mi ?

Evden eve nakliyat öncesinde ilk olarak bir nakliyat şirketi bulmalısınız. Burada bulduğunuz nakliyat firmasının ne kadar güvenilir olduğunu online ortamlarda ya da arkadaş çevrenizde sorgulayınız. Aksi takdirde ilerleyen aşamada sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Antalya evden eve nakliyat şirketi ararken dikkat edilmesi gerekenleri merak ediyor musunuz? Yukarıdaki linke tıklayarak antalya nakliyat firması için ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Yeni Evin Ölçülerini Aldınız mı ?

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bir yerden başka bir yere taşınıyorsunuz değil mi ? İşte burada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi yeni evinizin ölçüleri olmalıdır. Eğer ki yeni eviniz eski evinize oranla küçük bir alana sahipse eşyalarınız sığmayabilir. Bu ölçüleri daha önceden alırsanız ve eşyalarınızın da ölçümlerini yaparsanız daha sağlıklı olacaktır. Bu arada Küçükçekmece nakliye firması personeline yardımcı olurken bu ölçülere göre davranabilirsiniz.

Hizmetlerin Durdurulması ve Aktarılması İçin İletişime Geçin

Bir evin içine geçtiğiniz zaman elektrik, gaz , internet gibi şeylere ihtiyacınız olacaktır. Aynı zaman da eski evinizde bunları da kapattırmanız gerekiyor . Küçükçekmece şehir içi nakliyat öncesinde bunları kapattırma için anlaşma sağlamalısınız. Bunun yanında yeni evinize geçtiğiniz hızlı bir şekilde bunları açtırabilirsiniz.

Küçükçekmece Şehir İçi Nakliye Firması İle Tarihi Kararlaştırın

Ucuz evden eve nakliyat fiyatı ister misiniz?   O zaman Küçükçekmece nakliyat firması ile tarih kararlaştırırken yaz mevsiminde taşınmaktan kaçının. Çünkü bu mevsimde daha çok iş olacağı için İstanbul Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları daha yüksek çıkabilir. Bunun için kararlaştırmadan önce fiyat konusunda avantaj sağlamak istiyorsanız bu dediklerimize kulak vermeyi lütfen unutmayınız.

İlginizi Çekebilir  Küçükçekmece Nakliyat firması İle Taşınma Maliyeti

Taşınması Mümkün Olmayan Ürünleri Ayırın

İstanbul nakliyat firması ile çalışmaya karar verdiniz mi ? Nakliyat firması ile temasa geçiniz ve hangi ürünlerin taşınmasının sakıncalı olduğunu sorunuz. Bu ürünleri bir kenara ayırın ve bunları taşıma için farklı yöntemler kullanmaya çalışınız.

Küçükçekmece Nakliyat Şirketi Gelmeden Önce Etiketlemeyi Bitiriniz

Etiketlemenin çok önemli olduğunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Eğer ki etiketleme işlemlerini doğru şekilde yapmazsanız günün sonunda kırılan eşyalarla karşılaşabilirsiniz. Sadece kırılma ile de kalmaz belki kaybolan eşyalarınız bile olabilir. Bunun için Küçükçekmece kamyonet gelmeden önce etiketleme işlemlerini düzenli bir şekilde yapmaya lütfen özen gösteriniz. Etiketleme ile ilgili sorun yaşıyor musunuz? Takıldığınız noktaları bizlere aşağıdaki yorum kısmından yazabilirsiniz.

Doğru Paketleme Malzemeleri Kullanınız

Bazı eşyalar vardır daha az zarar görebilir bazıları da vardır daha çok zarar görebilir. Bu durumda yapmanız gereken eşyaları paketlerken zarar görme durumuna göre malzeme kullanmalısınız. Mesela bir mobilya ile bir televizyon aynı paketleme malzemeleri ile paketlenmez. Bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Küçükçekmece evden eve nakliye firmalarından alabilirsiniz. Sizlere en doğru bilgiyi onlar vereceklerdir.

Küçükçekmece Okullarını Araştırın

Okul çağında çocuğunuz varsa bu konuda sorun yaşamamak için daha önceden okulların araştırılması sizlerin yararınıza olacaktır.

Küçükçekmece İlçesinde Yeni Adresinize Geçiş Yapın

Küçükçekmece de eğer ki adres değişikliği yapmazsanız daha önceden üye olduğuz dergileriniz ya da gazeteleriniz eski adresinize gidecektir. Bunun önüne geçmek için hızlı bir şekilde adres değişikliği yapmayı lütfen unutmayınız.

İstanbul Eşya Depolama Firması Ayarlayın

Taşınırken bazı eşyaları yeni evinize aktarmak istemiyor musunuz? O zaman yapmanız gereken bir  eşya depolama firması ayarlamaktır. Çünkü eşya depolama firmaları aracılığıyla rahat bir şekilde eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Daha önce yazmış olduğumuz “esenyurt eşya depolama “ ile ilgili yazımızı okuyarak eşya depolama firmaları seçerken dikkat etmeniz gerekenleri öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Küçükçekmece Ev Eşyası Depolama Firması Seçmek İçin İpuçları

Temel ihtiyaç Torbası Ayarlayın

Farz edelim ki yeni evinize geçtiniz ve acil bir durumda bebek malzemeleri lazım oldu. Bu durumda onlarca eşya arasından bebek malzemelerini bulmak için mi uğraşacaksınız? Bunun için en başta bir ihtiyaç kolisi oluşturmak şarttır. Bu ihtiyaçları tamamen kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse diş macunu, tuvalet kağıdı, diş fırçası ..

Eski Evinizi Temizlemeyi Unutmayın

Küçükçekmece eşya taşıma firmaları aracılığıyla bir yerden başka bir yere taşındığınızda eski evinizin pis bir şekilde kalmasını ister misiniz? Ya da şöyle soralım. Siz bir ev sahibisiniz sizin evinizde oturan bir kiracı var. Kiracı yeni bir eve taşındığında arkasında kötü bir ev bıraktığında ne düşünürsünüz.

Eşyaları Düzenleyin

Eşyaları taşımadan önce düzenlemek daha doğru olacaktır. Çünkü diğer evinize gittiğiniz zaman gereksiz eşyalarla karşılaşmak istemezsiniz. Gerekli eşyaları taşımak için ayırın gereksizleri ise ya bağışlayın ya da bulmuş olduğunuz İstanbul eşya depolama firması ile gönderin.

Taşındığınızı ailenize ve yakınlarınıza bildirmeyi unutmayınız.

Bu yazımızda sizlere İstanbul Küçükçekmece şehir içi nakliyat öncesinde dikkat etmeniz gerekenleri adım adım anlatmaya çalıştık. Burada İstanbul nakliyat öncesinde bu madde madde sıraladıklarımızı dikkate aldığınız takdirde huzurlu bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

KAPAT
Paylaş